BİZ KİMİZ

 

Turkkahvesi.com.tr kim tarafından işletilmektedir?

Websitemiz “Türk kahvesi”nin kendine özgü kimliği ve seremonisiyle korunmasına ve çekildiği ilk günkü tazeliğiyle tüketicinin adresine ulaştırmak gayesiyle kurulmuştur. Arka planda bu konuda 86 yıllık kurukahve tecrübesi ve geçmişe sahip Altıncezve Gıda grup şirketleri ve kurucusu Tarihi Kurukahveci Orhan Efendi Mahdumları tarafından işletilmektedir.

 

Bursa Kapalıçarşı’da 1930lı yıllarda kurukahve ile başlayan serüvenimiz bugün de ilk günkü heyecanımız ve kahveye olan tutkumuz ile nesilden nesile aktarılarak devam etmektedir.

Neyi Hedefliyoruz

Türkkahvesinin ritueline hizmet etmek, nostalji ve  taze kahve kokusunu adresinize getirmek gayesiyle kurduğumuz bu platformda, geçmiş birikimimiz ve usta ellerden çıkan ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizin damak lezzetinde buluşturmayı hedefliyoruz.

 

Nitelikli kahveyi müşterilerimiz en iyi şekilde buluşturmak adına; yurtdışında üretici çiftlik ve kooparatifleri yerinde ziyaret ederek, en seçkin kahveleri arasından tadım ve lezzet testlerini yaptıktan sonra bizzat tarafımızdan ithal edilerek depolanmaktadır.

Çiğ kahvenin nem, kafein, küf, kalibre testleri firmamız labaratuvarlarında notlanarak sınıflandırılmaktadır. kavurma, çekme, paketleme, kahvenin tazeliğini korumak için azot destekleme hattı gibi prosesler firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

 

 

 

Bu seçkin ve özenle yaptığımız işleri müşterilerimizin ayağına daha hızlı ve aracısız ulaştırmak gayesiyle “turkkahvesi.com.tr” adresini geliştirdik.  

Şimdik sizi Rio minas’ın çikolatamsı aroması ve dilinizi şımartan kahve keyfiyle başbaşa bırakırken, bir taraftan yaklaşık beş asırlık kültürel birikimimiz olan Türk kahvesinin, nostalji ve taze kokusuyla adresinize ulaşırken geleneğimize katkı sağlaması en büyük temennimiz.

Bol köpüklü kahveleriniz olsun…

Gönül ne kahve ister, ne kahvehane...

Gönül sohbet ister, Kahve bahane…

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı